Menu
Your Cart

FİLLER YZF 50 SIVI DOLDURMA MAKİNESİ 5 ML 3500 ML 50 W

FİLLER YZF 50

 

SIVI DOLDURMA MAKİNESİ 5 ML - 3500 ML 50 W

ÜRETİCİ

YUZARSİF MÜHENDİSLİK

ÖZELLİKLER

 

Tek dozajlık dolum miktarı min5ml /  max350 ml

50 W, pompa debisi 3,2 L/dak,

Boyutlar (UxGxY):  29cm x 25,9cm x 15 cm (11,4” x 10,2” x 5,9” inç)

Kabuk malzemesi: 1,2 mm ayna paslanmaz çelik

Voltaj/Güç: 220 V / 50 W

Maksimum emiş mesafesi: 2 m

Tekrarlama hataları: <%0,5

Frekans: 50 Hz

 

AÇIKLAMALAR

Dolum makinesinde mikrobilgisayar bulunur, mini pompanın dolum süresini ve elektrik motorunun hızını kontrol eder, sıvıyı yüksek doğrulukla doldurur. Kompakt, taşınabilir. Muhafaza paslanmaz çelikten yapılmıştır, dayanıklıdır, temizlenmesi kolaydır. Kendinden emişli bir pompası vardır, kabınızdan sıvı çeker ve memeden dışarı atar. Berrak, ince sıvıları doldurmak için: su, zeytinyağı, meşrubat, sirke, süt vb.

Not: farklı sıvılar, farklı tüpler borular kullanılmalı. Teslim ettiğimiz hortum bir silikon hortumdur.

 

ÇOK YÖNLÜLÜK

 

Farmasötik, kimya, içecek, yağ, kozmetik ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır, düşük viskoziteli, su, zeytinyağı, yakıt, içecekler vb. gibi partikül içermeyen sıvılar için uygundur.

DONANIMLAR

Ayak Anahtarı/Pedalı

Sıvı dolum makinesi, süreci kontrol etmek için bir ayak anahtarına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir ayak pedalı ve kendinden emiş işlevi, dökmeye gerek yok, kullanışlı, kullanımı güvenli ve ayrıca kullanıcının enerjisinden tasarruf sağlıyor.

 

Güç Anahtarı ve Güvenlik Önlemleri

Makineyi korumak için dahili güvenlik kapatması. Kendi kendini , ısı koruması, kararlı çalışma özelliklerine sahiptir ve sürekli olarak boşta kalsa veya uzun süre yük ile çalışsa da iyi çalışır.

 

Damla-kaçak BileşenLERİ

Boşaltma nozulu, size yüksek doldurma doğruluğu sağlayan damlama önleyici tasarımı benimser. Saflığı sağlamak için sıvıdaki safsızlığı filtrelemek için su girişinde filtre ağı vardır.

 

1,2 mm Paslanmaz Çelik Gövde Kabuk

Pompa ve motor, yağa dayanıklı, ısıya dayanıklı, çeşitli korozyon önleyici ithal malzemelerden ayrılır ve yapılır. Muhafaza paslanmaz çelikten, korozyon önleyici ve paslanmaya karşı yapılmıştır.

 

LED ekran Monitör

Doldurma hacmi ve hızı, Şişe Dolum Makinesinin ekran görüntüsü aracılığıyla isteğe bağlı olarak düzenlenebilir (doldurma süresi, bekleme süresi, sayaç, doldurma hızı).

PAKET İÇERİĞİ

1 x Dolum makinası

1 x Güç kablosu

 

GARANTİ

2 YIL